...ten boční pohled je fajn...nějaké ty kapky to je vždy nějaké to "+" navíc :-)...ale... hledal bych takovou pozici, abych se zbavil té oblohy nahoře. Táhne nepříjemně oči. U dolní části, tam bych asi vyzmizíkoval ten vykukující , říznutý květ. Mělo by to být kompozičně vyřešeno tak, aby nic nerozptylovalo pohled na ten samotný, ústřední květ...