Před několika dny jsme se s těžkým srdcem rozloučili s naším milovaným kocourem Beňou.
Bylo mu 17 let a po dlouhém a statečném boji s nemocí jsme mu museli dopřát klid a nechat ho odejít.
Byl věrným společníkem a členem naší rodiny po mnoho let. Děkujeme ti za všechnu radost, lásku a krásné vzpomínky, které jsi nám zanechal.
Nikdy na tebe nezapomeneme. Odpočívej v pokoji, Beňa.
Bude to bez bodů, Jaroslave. Ten pohled znám.
Já už držel v náručí několik kocourů, kteří odcházeli, snad bez bolesti, na druhou stranu. Koukali mi do očí a až po chvíli jsem zjistil, že už nekoukají na mě, ale někam skrze mě, do světa, do kterého, doufám, taky jednou dorazím. A budeme tam spolu...