body > ---
komentáře > ---
pošta > ---

Komentáře:     Strana: z 128  

Starší

Tohle je můj rajón ..... [Jan Moučka]
Jan Moučka | 16:35:14 12.06.2026

[1] [2] [3] [4] [5] Děkuji!! :-)

Malá Fatra [Jiří Beneš]
Jan Moučka | 18:05:40 10.06.2026

Travnatá zatáčka nahoru do kopce tomu dává fajn hloubku .......

Malá Fatra [Jiří Beneš]
Jan Moučka | 18:04:22 10.06.2026

Líbí!

*** [Zdenek Cihak]
Jan Moučka | 10:13:21 08.06.2026

Jo jo, už známý, ale pěkný mostek!
Osobně se už docela vyhýbám focení vody (u vody) za slunečného dne, rozsah stínů a světel je šílený a úprava fotky pak dá zabrat.

Malá Fatra [Jiří Beneš]
Jan Moučka | 16:59:11 27.05.2026

[7] Aha, dík za upřesnění! :-)

Malá Fatra [Jiří Beneš]
Jan Moučka | 17:06:20 26.05.2026

Fajn kopečky :-).
Odkud to je foceno?

Mazák [Jiří Beneš]
Jan Moučka | 06:28:34 20.05.2026

[8] Jo, v Jeseníkách je to stejné. Ale některá místa už docela rychle zelenají.

Mazák [Jiří Beneš]
Jan Moučka | 19:05:51 19.05.2026

Teda je pořádně vymletý po těch povodních!

Satinské zákoutí [Jiří Beneš]
Jan Moučka | 07:32:26 18.05.2026

Zajímavé vrstvení ....

Mimikry. [Rudolf Madarás]
Jan Moučka | 20:09:18 09.05.2026

Nic nevidím ..... jen kůru .... :-). Ael jinak bezva!

Prostřeno [Miloš Hrdý]
Jan Moučka | 18:47:31 07.05.2026

:-))

Na Žárovém vrchu svítá .... [Jan Moučka]
Jan Moučka | 15:10:22 06.05.2026

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] Děkuji za kuk a hodnocení! :-)

lesní setkání [Karel Drozda]
Jan Moučka | 16:44:30 30.04.2026

Pěkná večerní!

letecké katastrofy [Pavel Klásek]
Jan Moučka | 16:26:57 29.04.2026

Jediný odhod, jediný pokus a katastrofa! :-)
Super!

Odpočinek. [Rudolf Madarás]
Jan Moučka | 07:06:23 24.04.2026

Dobrá sebranka :-)

Když byl ještě v lýčí ... [Jan Moučka]
Jan Moučka | 07:40:04 12.04.2026

[1] [2] [3] [4] [5] Děkuji :-)

Frrrnk. [Rudolf Madarás]
Jan Moučka | 07:24:59 01.04.2026

Parta rošťáků :-)

sucho [Pavel Klásek]
Jan Moučka | 17:57:05 11.03.2026

Zajímavé, zvláštní!

Historický most [Mirka Winklerová]
Jan Moučka | 17:23:48 11.03.2026

Pěkný je. Snad ještě chvíli vydrží, asi se o něj nikdo moc nestará ....

Cesta do neznáma [Iva Špatková]
Jan Moučka | 12:31:21 10.03.2026

Kdo vjede, bude ztracen. Dobré :-)