body > ---
komentáře > ---
pošta > ---

Komentáře:     Strana: z 1037  

Starší

čára [jan řehák]
vlastik brabenec | 18:51:51 28.06.2026

no ta jede..

holub hřivnáč [vlastik brabenec]
vlastik brabenec | 18:48:05 28.06.2026

[4] no jo, a mám po iluzích..

Ponte Cestio [Martin Feiniger]
vlastik brabenec | 17:36:05 28.06.2026

máš to vykoukaný..

V aleji [Iva Špatková]
vlastik brabenec | 15:02:55 28.06.2026

...černobílá Praha... [Jirka Rapp]
vlastik brabenec | 14:45:52 28.06.2026

každý si zkontroluje věže a tady se hodně překrývají...

na bodláku [vlastik brabenec]
vlastik brabenec | 13:36:05 28.06.2026

[3] dík, až se tam vrátím ,určitě se polepším

Mezi kulatinou [Mirka Winklerová]
vlastik brabenec | 13:34:41 28.06.2026

[9] pak ano

Mezi kulatinou [Mirka Winklerová]
vlastik brabenec | 12:02:37 28.06.2026

..a poměry velikostí.

Mezi kulatinou [Mirka Winklerová]
vlastik brabenec | 12:01:39 28.06.2026

světelně ani pohybem podle mě není reálné..

schovka s výhledem [Karel Drozda]
vlastik brabenec | 11:59:45 28.06.2026

Haná [Pavlína Koncošová]
vlastik brabenec | 22:06:45 27.06.2026

Haná [Pavlína Koncošová]
vlastik brabenec | 22:06:22 27.06.2026

šlo to ještě natáhnout sklopením objektivu,linie by se protáhly, oblohy by ubylo.

Turistická [Pavlína Koncošová]
vlastik brabenec | 22:01:47 27.06.2026

když to jeden vyfotí tak si řekne tem prostor tomu dá obloha a zámek jako by rostl do nebes.Stačilo asi nad malým obláčkem...

Státní zámek Milotice [František Uhler]
vlastik brabenec | 15:50:21 27.06.2026

[4] taky bych řekl...moc stáhnutá bílá

modré dálky [vlastik brabenec]
vlastik brabenec | 15:44:16 27.06.2026

[3] [2] [1] díky, za reakce, jen bych podotkl, že obzor není v polovině..

sysifos [jan řehák]
vlastik brabenec | 11:54:51 27.06.2026

každý po svém...

mobilní rodina [jan řehák]
vlastik brabenec | 11:53:22 27.06.2026

ti jsou přímo mobilizovaní...

[jan řehák]
vlastik brabenec | 17:03:07 26.06.2026

příběh v příběhu...

Světlo a stín [Pavlína Koncošová]
vlastik brabenec | 17:02:05 26.06.2026

jj, v čb a přitvrdit...

...z Vyšehradu...(2) [Jirka Rapp]
vlastik brabenec | 16:59:45 26.06.2026

chápu úmysl, ale obloha tu hodně dominuje..