...ten boční pohled je fajn...nějaké ty kapky to je vždy nějaké to "+" navíc :-)...ale... hledal bych takovou pozici, abych se zbavil té oblohy nahoře. Táhne nepříjemně oči. U dolní části, tam bych asi vyzmizíkoval ten vykukující , říznutý květ. Mělo by to být kompozičně vyřešeno tak, aby nic nerozptylovalo pohled na ten samotný, ústřední květ...
Jirka Rapp | 13:10:22 22.06.2026
Jirka Rapp | 13:08:21 22.06.2026
Jirka Rapp | 13:01:14 22.06.2026
Jirka Rapp | 12:59:34 22.06.2026
Jirka Rapp | 12:58:34 22.06.2026
Jirka Rapp | 12:56:34 22.06.2026
Jirka Rapp | 19:00:59 21.06.2026
Jirka Rapp | 12:14:04 21.06.2026
Jirka Rapp | 11:29:03 21.06.2026
Jirka Rapp | 11:25:25 21.06.2026
Jirka Rapp | 11:24:37 21.06.2026
Jirka Rapp | 11:21:44 21.06.2026
Jirka Rapp | 12:01:53 20.06.2026
Jirka Rapp | 12:01:18 20.06.2026
Jirka Rapp | 11:59:09 20.06.2026
Jirka Rapp | 11:58:01 20.06.2026
Jirka Rapp | 11:56:44 20.06.2026
Jirka Rapp | 11:48:32 20.06.2026
Jirka Rapp | 11:47:27 20.06.2026
Jirka Rapp | 23:11:27 19.06.2026