body > ---
komentáře > ---
pošta > ---

Filtr:   Strana: z 34027  

Novější
Starší

Praha v dešti [Dalibor Smolik]
Drahoslav Ilčák | 03:52:28 16.06.2026

pěkné...

*** [Jan Jelínek]
Drahoslav Ilčák | 03:52:05 16.06.2026

pěkné...

palmový list [vlastik brabenec]
Drahoslav Ilčák | 03:51:12 16.06.2026

líbí...

V Dolomitech [Mirka Winklerová]
Drahoslav Ilčák | 03:50:38 16.06.2026

líbí...

Jarní [Jiří Rejlek]
Drahoslav Ilčák | 03:50:07 16.06.2026

pěkné...

Jarní [Jiří Rejlek]
Drahoslav Ilčák | 03:49:49 16.06.2026

pěkné...

Benátky [Martin Feiniger]
Dalibor Smolik | 01:26:16 16.06.2026

+++

...menhir... [Jirka Rapp]
Dalibor Smolik | 01:25:45 16.06.2026

Líbí

Praha v dešti [Dalibor Smolik]
Jirka Rapp | 01:11:14 16.06.2026

...to se ti povedlo...

Zamyšlený holub :-) [Dalibor Smolik]
Dalibor Smolik | 22:56:10 15.06.2026

[1] [2] [3] Díky za kuk!

Nová a stará tramvaj [Dalibor Smolik]
Dalibor Smolik | 22:55:52 15.06.2026

[1] [2] [3] [4] Děkuji všem! :-)

...někdo jde... [Jirka Rapp]
jan řehák | 20:18:08 15.06.2026

zde jsou přepali, které v tomto tématu nevadí jen nevím zda ta paní co tam telefonuje je součástí příběhu či je tam omylem?

noviny [jan řehák]
jan řehák | 20:15:22 15.06.2026

[3] Do té osobní roviny
jste to započal už svou první reakcí u mého fota Noviny:)
MYSLÍM:), že moc dobře víte :)

*** [Jan Jelínek]
Jiří Rejlek | 19:53:43 15.06.2026

Dramatické...

...někdo jde... [Jirka Rapp]
Dalibor Smolik | 18:51:35 15.06.2026

Brrrrr:-)

...Vietnam...(3) [Jirka Rapp]
Dalibor Smolik | 18:51:09 15.06.2026

+++

...Vietnam...(3) [Jirka Rapp]
Jan Jelínek | 18:39:40 15.06.2026

Líbí

Když jsou dlouhé stíny [Dalibor Smolik]
Jirka Rapp | 18:16:34 15.06.2026

...Dalibore, nezkoušej na mě svahy a pod. :-). Na těch sloupech, na tom jezírku i na tom domku u levého okraje je jasně vidět, že je to nakloněné doleva. Ne moc, ale je...A co se týče postprodukce, tak to je práce tak na 10 vteřin...:-)...[7]

noviny [jan řehák]
Jirka Rapp | 17:57:19 15.06.2026

[2] ...fakt jste mě pobavil ! :-)) Opravdu nikdy nezklamete...k foto grafii nic, co taky říci, když to není ono, co? Tak se pustíme do osobních útoků. To vám zase ale kupodivu jde :-) Tak jen tak dál!!...

...Vietnam...(3) [Jirka Rapp]
Jiří Rejlek | 17:34:00 15.06.2026

Zajímavé místo, pěkná fotka...

Filtr:   Strana: z 34027  

Novější
Starší

online uživatelé (7) | Facebook | zeropixel@zeropixel.cz

Copyright (c) 2016-2026 zeropixel.cz - Všechna práva vyhrazena.

Fotogalerie photoPOST.cz