...Dalibore, nezkoušej na mě svahy a pod. :-). Na těch sloupech, na tom jezírku i na tom domku u levého okraje je jasně vidět, že je to nakloněné doleva. Ne moc, ale je...A co se týče postprodukce, tak to je práce tak na 10 vteřin...:-)...[7]
[2] ...fakt jste mě pobavil ! :-)) Opravdu nikdy nezklamete...k foto grafii nic, co taky říci, když to není ono, co? Tak se pustíme do osobních útoků. To vám zase ale kupodivu jde :-) Tak jen tak dál!!...
Drahoslav Ilčák | 03:52:28 16.06.2026
Drahoslav Ilčák | 03:52:05 16.06.2026
Drahoslav Ilčák | 03:51:12 16.06.2026
Drahoslav Ilčák | 03:50:38 16.06.2026
Drahoslav Ilčák | 03:50:07 16.06.2026
Drahoslav Ilčák | 03:49:49 16.06.2026
Dalibor Smolik | 01:26:16 16.06.2026
Dalibor Smolik | 01:25:45 16.06.2026
Jirka Rapp | 01:11:14 16.06.2026
Dalibor Smolik | 22:56:10 15.06.2026
Dalibor Smolik | 22:55:52 15.06.2026
jan řehák | 20:18:08 15.06.2026
jan řehák | 20:15:22 15.06.2026
jste to započal už svou první reakcí u mého fota Noviny:)
MYSLÍM:), že moc dobře víte :)
Jiří Rejlek | 19:53:43 15.06.2026
Dalibor Smolik | 18:51:35 15.06.2026
Dalibor Smolik | 18:51:09 15.06.2026
Jan Jelínek | 18:39:40 15.06.2026
Jirka Rapp | 18:16:34 15.06.2026
Jirka Rapp | 17:57:19 15.06.2026
Jiří Rejlek | 17:34:00 15.06.2026